Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Ścianki szklane loftowe | Industrialne ściany szklane / Vitrintec

Stale podążamy za najnowszą technologią, dbając jednocześnie o to by nasze rozwiązania zgodne były z trendami architektonicznymi stworzyliśmy serię produktów LOFT. To bliźniacza wersja naszych systemów bezklasowych oraz ogniodpornych wzbogacona o dwa rodzaje szprosów.

Proponujemy dwa rozwiązania typu Loft. Jednym z nich są szprosy dekoracyjne, to naklejane listwy, które nie ingerują w konstrukcję systemu. Rozwiązanie to wykorzystywane jest głównie w przypadku systemów jednoszynowych Pure o lekkich aluminiowych profilach. Szprosy dekoracyjne są gwarancją minimalistycznej konstrukcji, nadającej wnętrzu niepowtarzalny i nowoczesny charakter.

W naszej ofercie znajdują się również Systemy Loft z wykorzystaniem szprosów konstrukcyjnych. Rozwiązanie to występuje w przypadku zaawansowanych technologicznie systemów dwuszybowych Silence i UltraSilence. Szprosy konstrukcyjne wykonane są z lekkiego, a zarazem bardzo wytrzymałego aluminium, dlatego też cały system tworzy stabilną i bezpieczną konstrukcję będącą jednocześnie nowoczesnym elementem idealnie wpisującym się w różnego rodzaju przestrzenie. Szklane ściany typu Loft to oryginalnym sposób na podział przestrzeni, ponadto ściany szklane wzbogacone o industrialne szpros znakomicie komponuje się w wysokich pomieszczeniach, z cegłą, drewnem czy surowym betonem. Precyzyjnie wykonane trwałe konstrukcje wysokiej jakości są gwarantem unikalnej jakości wnętrz.

Loftowe ściany szklane